לקוחות מספרים

קופי אקספרס

" החלנו לעבוד יחד בשנת 2010, התרשמתי מרמת העיצוב משולב עם הבנה של הצרכים ושל אופי של העסק שלי. במשך 5 שנים אנחנו עובדים ביחד על בסיס חודשי: עדכונים כלליים, באנרים וניוזלטרים שאני שולח ללקוחות שלי מידי חודש.. אני יכול לומר שאני מרוצה ונהנה מהעבודה המשותפת שלנו.
כמובן שאני ממליץ עליה בחום והיא יודעת את זה.. :) "

דר' דיגמי יניב

" שרה נתנה לי כל שירות שרק דרשתי, לא נתקלתי בשום תשובה שלילית (גם כשביקשתי דברים נוספים שלא הגיעו לי), תמיד עונה לשאלות ומספקת תשובות מיידיות ומדויקות. לוקחת אחריות על הפרויקט מהתחלתו ועד לסופו. לא הייתי צריך לעבוד עם מספר אנשים , לא הייתי צריך לעבור דרך אנשי קשר שונים, שזו בעיה נפוצה בבניית אתרים. שרה קיבלה אותי בפגישה הראשונה, לכל אורך התהליך ובסיומו, על הצד הטוב ביותר. והכי חשוב , שרה ידעה לבנות לי אתר בהתאם לאופי שלי ושל העסק שלי.
האתר יצא בדיוק כמו שרציתי ואף מעבר לכך ואני מרוצה שיצא ועוד יצא לנו לעבוד יחד.
תראו איזה יופי - Somahouse.co.il
תודה רבה על הכל. "

שוקי בוקצין

״פשש, איזה כרטיס ביקור מרשים !״ ״עוצמה ויוקרה משדר התפריט הזה מי עיצב לכם ? " אלו רק חלק מהמשפטים שלקוחות וחברים פלטו כשנחשפו לעבודות עיצוב ששרה ביצעה עבור הקייטרינג שלנו.
המקצועיות והשירות המיוחד ובעיקר הסבלנות לכל שינוי בשעות המאוחרות והמוקדמות, זה מה שמייחד אותך ואת העבודות המרשימות שלך מכולם.
אני לא רוצה לחשוב איך הגרפיקה הייתה ניראת בלעדייך. מאחל לך המון הצלחה בעבודתך הנפלאה שוב תודה תודה "

אורית סטנסיל

" שרה יקרה, תודה על ההקשבה, הסבלנות, המאמצים, היצירתיות והכישרון שלך :-) את אדירה !"

מור ונועם

"שרה עזרה לנו בהקמת האתר כמעט מאפס. העבודה עם שרה הייתה נעימה וחברותית. לכל אורך שיתוף הפעולה בינינו, שרה הפגינה מקצועיות רבה , הייתה קשובה לכל גחמה שלנו ונהגה איתנו בסבלנות וביושר. בסופו של דבר אנחנו מרוצים מהתוצאה הסופית. ומודים לך מאוד על העזרה ועל הסבלנות."

למשוב של לקוחות דוברי אנגלית >>